Zepsuta klimatyzacja w samochodzie

klimatyzacja warszawa

Jakiś czas temu przeprowadziliśmy się z mężem do domku jednorodzinnego pod Warszawą. Bardzo się cieszyliśmy, gdyż w końcu będziemy mieli trochę więcej przestrzeni, jednak wciąż musimy jeździć do pracy, a samochód tylko jeden.

Zpsuta klimatyzacja – poważny problem

klimatyzacja warszawaKonieczny był więc zakup auta dla mnie. Wiedziałam, że nie będzie to proste. W dzisiejszych czasach trudno jest kupić sprawne auto, albo konieczny jest serwis klimatyzacji, albo coś z silnika wycieka lub są jakieś inne usterki, które nie są łatwe w naprawie. Niestety musieliśmy przez to przejść gdyż na nowe auto z salonu nas nie stać. Określiliśmy więc na czym zależy nam najbardziej, aby miła samochód, przede wszystkim musi on być pięciodrzwiowy, posiadać elektryczne szyby i lusterka, a do tego wspomaganie kierownicy. Oczywiście niezbędna jest także klimatyzacja Warszawa. Szukaliśmy pośród najbardziej pewnych marek typu audi, bmw, ford, mazda. Podczas miesiąca zobaczyliśmy chyba z dziesięć samochodów. Miałam szczerze tego dosyć i zaczęłam namawiać męża na kredyt, aby kupić auto z salonu, jednak on zapewniał mnie, że ten samochód który jedziemy zobaczyć to będzie to. No i oczywiście okazało się, że wszystko jest sprawne, ale konieczny będzie montaż klimatyzacji, niby aż tak wiele to nie kosztuje, a auto jest naprawdę w dobrym stanie. Mnie podobało się wizualnie więc postanowiliśmy je wziąć.

Po kilku miesiącach jazdy rzeczywiście nie było do czego się przyczepić. Samochód okazał się w pełni sprawny, bez konieczności wymiany połowy części. Mam nadzieje, że autko jeszcze długo mi posłuży.