Największy wybór grzałek

W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju grzałki. Gwarantujemy profesjonalne projektowanie, najwyższej jakości produkcję oraz fachową sprzedaż elementów grzejnych. Wyróżniają się nowoczesnością, solidnością oraz solidnością wykonania. Proponowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne, konkurencyjne i przystępne. Staramy się zadowolić nawet najbardziej wybrednego i wymagającego klienta. Dlatego podchodzimy w sposób indywidualny do każdego zamówienia. Nasi pracownicy są profesjonalistami, którzy zawsze udzielą fachowej pomocy. Gwarantują obsługę najwyższej jakości. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych elementów grzejnych.

 

  • Grzalka przeznaczone do generatorów pary wodnej, stosowane są powszechnie w różnych towarach użytku domowego oraz w profesjonalnym zastosowaniu. Wytwornice pary produkujemy w oparciu o indywidualne preferencje, wymagania oraz życzenia naszych klientów. Dzięki temu możemy idealnie dopasować nasze grzałki do rozmaitych zastosowań. Stosuje się je powszechnie w łaźniach parowych, żelazkach, kabinach prysznicowych wyposażonych w opcję sauny parowej, systemie SPA, maszynach czyszczących, piecach przemysłowych oraz stosowanych do domowych zastosowań, piekarnik (podczas gotowania na parze), kominkach oraz wytwornicach pary do usuwania farb, suszenia drewna, odtłuszczania.
  • Z kolei grzałki patronowe wykorzystuje się przede wszystkim do odpowiedniego podgrzewania m.in. oprzyrządowania, form oraz potrzebnych nam narzędzi. Należy pamiętać, że te elementy grzejne obowiązkowo muszą pracować w idealnie dopasowanych gniazdach elektrycznych. Są w stanie sprawnie pracować nawet z dużymi powierzchniowymi obciążeniami. Jest to możliwe dzięki bardzo dobremu odprowadzaniu ciepła oraz kontaktowi bezpośredniemu z ściankami gniazda, które są metalowe. Stosuje się je w różnych gałęziach przemysłu, m.in.: tworzyw sztucznych, odlewniczym, obuwniczym, drzewnym, wyrobów technicznych dla laboratoriów i medycyny, wyrobów papierniczych oraz wyrobów gumowych.